Kodėl verta rinktis Gens Ace Lipo Akumuliatorius?

Rinkoje šiuo metu yra daugybė įvairiausių Lipo akumuliatorių su įvairiais prekiniais ženklais. Akumuliatorių kokybę objektyviai galima nustatyti tik atlienkant sudėtingus laboratorinius testus, tai kaip gi galutiniam vartotojui nuspręsti, kuris akumuliatorius yra tikrai kokybiškas?

Akumuliatoriaus kokybė turi didelę įtaką sėkmingam modelių naudojimui.Ypač tai svarbu skraidantiems aparatams, nes staigaus greitėjimo metu iš akumuliatoriaus momentiškai paimamas didelis kiekis energijos, todėl labai svarbu, kad tuo metu nesumažėtų akumuliatoriaus įtampa ir nenutrūktų variklių arba imtuvų maitinimas. Nekokybiškam akumuliatoriui neužtikrinus reikiamo įtampos lygio, modelis gali prarasti ryšį su valdymo pultu, o nevaldomas modelis nukris ir suduš.

Labai dažnai nepatyrę modeliuotojai nepakankamai įvertina akumuliatoriaus reikšmę ir renkasi patį pigiausią variantą. Suprantama, kad žema kaina yra patrauklesnė, tačiau rekomenduojame įvertinti akumuliatoriaus kainą bendroje modelio vertėje ir priimti racionalų sprendimą.

Norime atkreipti jūsų dėmesį į pagrindinius akumuliatoriaus parametrus. Ypatingai rekomenduojame įsigilinti ir suprasti akumuliatoriaus “C” parametrą. Pastebėsite, kad to paties gamintojo voltažas ir talpa vienodos, tačiau akumuliatoriaus kaina skiriasi. Taip yra dėl “C” paramero, t.y akumuliatoriaus gebėjimo atiduoti maksimalią galią per tam tikrą laiko tarpą. Susipažinti su pagrindiniais lipo akumuliatorių parametrais galite paspaudę šią nuorodą...

Dažnai klientai klausia, kam mokėti brangiau, jei galima parsisiųsti pigesnių bei geresnių parametrų akumuliatorius? Atsakome į šį klausimą remdamiesi savo patirtimi, ekspertų išvadomis ir patyrusių modeliuotojų atsiliepimais: Kinijos pardavėjai gali deklaruoti pagražintus parametrus nes jie nesusiduria tiesiogiai su galutiniais klietais ir jiems nereikia akis į akį atsakyti už savo prekės kokybę. Visi garbingi ir sąžinigti Lipo akumuliatorių pardavėjai parduoda savo prekes tik per atstovus vietinėse rinkose, nes supranta, kad galutiniam vartotojui reikalingos konsultacijos ir pagalba renkantis akumuliatorių, kuris atitinktų modelio keliamus reikalavimus ir kliento lūkesčius.

Labai tikimės, kad šios mūsų rekomendacijos jus paskatins domėtis ir įsigilinti į pagrindinius akumuliatorių parametrus, ekspertų rekomedacijas ir patyrusių klientų atsiliepimus. Šia trumpa apžvalga mes stengėmės jums pateikti kiek galimai bešališkesnę informaciją apie Lipo akumuliatorius. Šią informaciją galima patikrinti (cross-reference) internete iš nepriklausomų šaltinių.

  • gensace.jpg
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0