Propeleris.lt tapo oficialiu Gens ACE produktų distribiutoriumi Lietuvoje ir Latvijoje.

Gens Ace yra aukščiausios kokybės Ličio Polimerų akumuliatorių gamintojas. Aukščiausią kokybę mes suprantame kaip labai gerą iškrovimo lygį, ilgą tarnavimo laiką ir tikslų gamybos proceso valdymą.

Be to, Gens Ace baterijos yra tiktai A klasės celės, kurių pakuotės turi tikrą (neperdėtą) iškrovos lygį [C]. Pavyzdžiui, Gens Ace 20C akumuliatorių iškrovos lygiai daugeliu atveju yra žymiai aukštesni už 30C pigių, žemos kokybės akumuliatorių iškrovos lygius.

Gens Ace akumuliatoriai – tai didelis pasirinkimas įvairių akumuliatorių – nuo mažos 1S talpos iki 7200 mAh talpos 6S akumuliatorių su iškrovos lygiu nuo 20C iki 70C. Taip pat čia rasite ir siųstuvų / imtvų akumuliatorius pažymėtus RX ir TX.

Mes taip pat skatiname jus atkreipti dėmesį į 450mAh 2S akumuliatorius, naudojamus mažuose sraigtasparniukuose, dronuose ir valtyse, 800mAh 2S, tinkamus kitiems modeliams, tokiems kaip 4ch E_sky helikopteriams, labai populiarų 1300mAh 3S akumuliatorių, naudojamą daugelyje skraidančių modelių kaip Sky Surfer lėktuvas, taip pat į dažnai naudojamą 1800mAh ir 2200mAh 2S ir 3S akumuliatorius , “hard case” akumuliatorius, naudojamus RC automobilių modeliuose ir taip pat 3S ir 4S akumuliatorius, viršijančius 3000mAh talpą, naudojamus pagrinde skraidančiuose modeliuose.

Prikabinta Gens ace akumuliatorių kainininkas, didmeninė kaina nurodyta paskutiniame stulpelyje dešinėje (kaina be pvm). Atkreipiame dėmesi kad gens ace reikalauja laikytis minimalių Online pardavimo kainų kurios nurodytos sekančiame stulpelyje.

Didmeninius užsakymus prašome siųsti stasys@propeleris.lt

CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0